Duhový domov vznikl již v roce 1999 jako výtvarný ateliér manželů Věry a Pavla Liškových.

Největší devizou v naší tvorbě je dlouholetá práce a zkušenosti s barvami. Zabýváme se nástěnnou malbou, provádíme dřevěné nástěnné dekorace a výzdoby do mateřských a základních škol, dětských koutků, nemocnic ale také do obytných a komerčních prostor jako jsou kavárny, kanceláře apod.

Při navrhování se nebráníme téměř ničemu. Jsme schopni přeměnit staré na nové, používáme přírodní materiály, citlivě přizpůsobujeme naše výtvory dispozicím zvoleného prostoru a vždy respektujeme požadavky zákazníka.

V dnešní době je však pro mateřské školky, školy i nemocnice čím dále těžší sehnat finanční prostředky na zkulturnění a zkrášlení svých prostor, proto se na počátku roku 2017 zrodil v našich hlavách nápad založit neziskovou organizaci Duhový domov, z.ú.

Duhový domov, z.ú.

Cílem naší organizace je prostřednictvím pořádání různých kulturních, kulturně-výtvarných, vzdělávacích a společenských akcí pro širokou veřejnost vytvářet finanční prostředky, za pomocí kterých potom můžeme prostředí ve školkách, školách i nemocnicích zkrášlovat a zvelebovat.

Účastí na našich akcích se tak každý stává součástí všech nově vznikajících projektů v budoucnu.

Přehled našich akcí najdete na stránce www.muzykuks.cz